הצעת מחיר

6 תוספים שחובה להתקין בכל אתר וורדפרס

aספטמבר 18, 2014 a

This post was written by קוסטה

כל מפתח אתרים שומר לעצמו רשימה של דברים טעימים במחשב. אם זה סוכריות של קטעי קוד שימושי או עוגיות של תבניות מוכנות. רציתי לשתף אותכם בתוספים שאני מתקין תמיד בכל פרוייקט וורדפרס שאני בונה. בתיאבון!

1. Advanced Custom Fields

advanced-custom-fields

התוסף הראשון ברשימה. אין לו תחליף ואין אתר בלעדיו. המערכת ניהול נהיית קלה ונוחה, התפעול של האתר הופך להיות תענוג. כל מה שנשאר לעשות זה ללחוץ כפתור "הוסף", והאלמנט החדש כבר מופיע באתר.

2 Contact Form 7

contact-form-7

התוסף הכי שימושי לבניית תיבות של יצירת קשר. מייצר קוד נקי, קל לעיצוב ונוח להתקנה. חובה בכל אתר תדמיתי. משתמש בשפת ajax, דבר שמאפשר בדיקת נתונים ושליחה ללא טעינה של העמוד.

3 Contact Form DB

contact-form-7-to-database-extension

שומר בטבלה את הנתונים שנשלחו דרך Contact Form 7. יש אופציות רבות של ייצוא נתונים לכל סוגי הקבצים. לא מצריך שום טיפול חוץ מהתקנה של התוסף. מתקינים ומקבלים את הלידים!

4. WordPress SEO by Yoast

wordpress-seo

התוסף של קידום, אופטימיזציה והגדרה של עבודה נכונה של האתר לגולשים ולמנועי חיפוש. כלי נוח וידידותי לכל מפתח אתרים וכלי חובה לכל מקדם. הגדרת כותרות, בניית פירורי לחם, אבחון תוכן – כל האפשרויות בתוסף אחד

5. Admin Menu Tree Page View

admin-menu-tree-page-view

תוסף שמארגן את הרשימה של העמודים באתר בתפריט נפתח בסרגל הצדדי של מערכת ניהול. כבר לא צריך לחזור לעמוד הראשי של רשימת העמודים בוורדפרס ולחפש את העמוד שאתם רוצים לערוך – הכל מופיע תמיד ונגיש!

6. W3 Total Cache

w3-total-cache

התוסף שמכווץ את הקבצים של האתר לאחד – CSS, JS. משפר פלאים את זמן הטעינה של האתר. חובה לשימוש בכל אתר. כדאי להתקין בסיום הבניה כאשר האתר עלה לאוויר, על מנת לא לנקות את ההסטוריה של הדפדפן

a
a t b k e o
סטודיו קוסטה 050-5915-806 costa@costa.co.il
מה אנחנו עושים עיצוב אתרים בניית אתרים התאמה למובייל עיצוב אפליקציות אסטרטגיה שיווקית קידום אתרים מיתוג
מי אנחנו אודות קבל הצעת מחיר יצירת קשר Teamviewer
ביקורות עיצוב אתרי קטלוג אתרי תדמית אתרי מסחר אתרי שירות מקוון
עברית English